6 mei 2021

6 mei 2021

Datum: 6 mei 2021
Versie: LRP 6.12.0

Ledenadministrateur

Diverse problemen rondom overige contacten
Wanneer iemand naar het tabblad uitnodigingen ging in een fonds kreeg men een foutmelding. Dit was een onterechte melding die ook bij andere tabbladen voorkwam zoals het tabblad contactmomenten in een geregistreerdedossier. Daarnaast waren de e-mails die verstuurd waren niet zichtbaar in het tabblad uitnodigingen
Deze melding en het ontbreken van e-mails zijn opgelost en moeten nu geen problemen meer veroorzaken.

Bijdragenadministrateur

Invoerveld geregistreerde nummer met spaties
Bij het plakken van een geregistreerdenummer in het invoerveld voor toezeggingen, werd er een foutmelding gegeven wanneer er een spatie mee-gekopieerd werd. Voor de gebruiksvriendelijkheid hebben we dit kunnen verbeteren en worden geregistreerdenummers met een spatie erachter nu ook geaccepteerd.