20 april 2021

20 april 2021

Datum: 20 april 2021
Versie: LRP 6.11.0

Lokaal beheerder en bijdragenadministrateur

Foutmelding tabblad uitnodigingen in fonds

Bij het openen van het tabblad uitnodigingen in een fonds kreeg men een foutmelding. Dit was een onterechte melding (die ook bij andere tabbladen voorkwam zoals het tabblad contactmomenten in een geregistreerdedossier).
Daarnaast waren de e-mails die verstuurd waren niet zichtbaar in het tabblad uitnodigingen Deze melding en het ontbreken van e-mails zijn opgelost en moeten nu geen problemen meer veroorzaken.

Bijdragenadministrateur

Invoerveld geregistreerde nummer met spaties

Bij het plakken van een geregistreerdenummer in het invoerveld voor toezeggingen, werd er een foutmelding gegeven wanneer er een spatie mee-gekopieerd werd. Voor de gebruiksvriendelijkheid hebben we dit kunnen verbeteren en worden spaties voor/achter een geregistreerdenummers weggefilterd.