23 september 2020

23 september 2020

Datum: 23 september 2020
Versie: LRP 6.0.1

Alle rollen

Selecties
bij het exporteren van een selectieresultaat werden de geregistreerden en overige contacten die via een groep aan het resultaat waren toegevoegd, niet meegenomen in de export. Deze fout is hersteld.

Bestellingen
vanaf 14 september jl. kunt u via het menu Extra > Bestellingen uw opdrachten voor mailingen aan de LRP-orderadministratie doorgeven. In deze update zijn nog enkele verbeteringen in deze bestelfunctie aangebracht.

Ledenadministrateur

Factuur e-mailadres
Het is nu mogelijk om een factuur e-mailadres voor CvK / CvD in het gemeentedossier op te nemen, zodat nota's direct bij de juiste persoon in uw gemeente terechtkomen. In deze versie kan het factuur e-mailadres ook door de ledenadministrateurs worden onderhouden.

Bijdragenadministrateur

Bij het genereren van betaalverzoeken en herinnering werd niet het gekoppelde sjabloon getoond maar de tekst "Kon sjabloon niet bepalen". Deze fout is hersteld.