8 april 2020

8 april 2020

Datum: 8 april 2020
Versie: LRP 5.2.0

Bijdragenadministratie

  • Bij het aanmaken van e-mails met betalingsuitnodigingen werden deelnemers zonder IBAN overgeslagen; na deze patch worden ook voor deelnemers zonder IBAN weer mails met betalingsuitnodigingen aangemaakt. De bijdragenadministrateurs die last van deze fout kunnen hebben, kregen op 3 april jl. informatie over hoe zij dit na 8 april kunnen herstellen.

  • Op acceptgiro’s voor het voldoen van een termijnbedrag (alleen bij fondsen van het type Herhaaldelijk incasseren - Vrij bedrag) werd het termijnbedrag niet afgedrukt. Dat is hersteld.

  • Bij het aanmaken van etiketten op basis van een selectie was het niet mogelijk om een oud etiket- sjabloon te kiezen. Met deze patch is dit hersteld: u kunt (tot eind augustus 2020) weer oude etiketsjablonen selecteren. Advies is wel om snel over te stappen op de nieuwe sjablonen, ook voor etiketten.