7 januari 2020

7 januari 2020

Datum: 7 januari 2020
Versie: LRP 4.12.0.6488

Ledenadministratie

 • Etiketten op basis van selectie
  Bij het aanmaken van etiketten op basis van een selectie (Selectie, blok Resultaat, knop Uitdraai) kan ervoor gekozen worden om PE-hoofden op PE-naam aan te schrijven en niet PE-hoofden op de persoonsnaam. In deze patch is ervoor gezorgd dat dit nu ook zo werkt.

 • Overzicht verjaardagen
  De gemeenteleden die op 29 februari jarig zijn komen nu ook op die datum op het overzicht (voorheen werden ze met de verjaardagsdatum 28 februari getoond).

 • Personen met de code Adres onbekend
  De geregistreerden met de code Adres onbekend die daarnaast ook de code SILA berichten blokkeren = ja en/of Geblokkeerd vanuit GBA = ja hebben, worden voortaan maandelijks naar de Historie - Vertrokken verplaatst.

Bijdragenadministratie

 • Genereren toezeggingsbrieven op basis van subselecties
  De fout die hierbij ontstond is opgelost

 • Genereren van toezeggingen voor de hele selectie
  De fout die hierbij ontstond is opgelost