13 november 2019

13 november 2019

Datum: 13 november 2019
Versie: 4.10.0.6373

Ledenadministratie

 • Uitschrijvingen:
  als uitschrijfdatum kan vanaf heden alleen de huidige datum of een datum in het verleden vastgelegd worden. Reden hiervoor is dat ledenadministrateurs verwachtten dat leden met een uitschrijfdatum in de toekomst ook pas op die datum zouden worden uitgeschreven. Dat is nooit het geval geweest.
 • Overzicht huwelijksjubilea:
  in specifieke situaties (echtparen in één PE maar op verschillend adres, echtparen waarbij een partner was uitgeschreven) kwam een jubileum niet of niet correct op het op het overzicht voor. Dat is gecorrigeerd.
 • Etiketten op basis van selectie:
  bij etiketten op basis van een selectieresultaat (via de knop Uitdraai maken) werd altijd het correspondentieadres afgedrukt, indien aanwezig. U kunt nu aangeven dat (bij aanwezigheid een correspondentieadres) tóch het woonadres moet worden afgedrukt. Dat is doorgaans voor pastorale doeleinden het gewenste adres. Aandachtspunt hierbij is dat de sortering blijft uitgaan van het correspondentieadres.

Pastoraal

 • Overzicht Levensmomenten > Jubilea:
  in specifieke situaties (echtparen in één PE maar op verschillend adres, echtparen waarbij een partner was uitgeschreven) kwam een jubileum niet of niet correct op het op het overzicht voor. Dat is gecorrigeerd.
 • Etiketten op basis van selectie:
  Zie 'ledenadministratie'