23 september 2019

23 september 2019

Ledenadministratie

Bij het uitschrijven van een lid dat minder dan een jaar geleden bezwaar heeft gemaakt tegen een eerdere uitschrijving, krijgt de ledenadministrateur een melding hiervan.

Belijdende leden en doopleden ontvangen bij uitschrijving een bevestiging van de synode. De dienstenorganisatie wordt door uitgeschreven leden vaak benaderd met vragen over hun uitschrijving en kan daar om meerdere redenen niet inhoudelijk op reageren (AVG, pastorale verantwoordelijk die bij de (wijk)gemeente ligt). In de bevestigingsbrief worden daarom nu ook de contactgegevens van het kerkelijk bureau opgenomen.

Wanneer in het geregistreededossier het vinkje bij correspondentieadres werd uitgezet, dan bleef dit adres in LRP aanwezig en werd het daarom gebruikt bij adresseringen. Dit is nu gecorrigeerd.