30 april 2017

Laatst bijgewerkt op: 30-04-2017 - aantal paginaweergaves: 42 - gemiddelde leestijd: 1 minuut, 26 seconden

30 april 2017

Ledenadministratie

  • De tekst van de brief van de synode (de 'ontvangstgemeentebrief link die in sommige situaties verstuurd wordt aan gemeenteleden bij vestiging in een nieuwe gemeente, is duidelijker en toegankelijker gemaakt.
  • Correctie van jubileumjaren, waar na de overgang naar Mendix 6 een groot aantal nullen werden getoond.
  • Registratie van blijkgevers: na de aanpassing kunt u een persoon die vanuit uw gemeente naar een andere gemeente is verhuisd, desgewenst weer opnemen als blijkgever. Dat was eerst niet mogelijk.

Bijdragenadministratie

  • In 2018 wordt de functionaliteit Abonnementen (menu Bijdragenadministratie > Abonnementen) overgebracht naar de Fondsen. Daarom kunnen vanaf heden geen nieuwe abonnementen meer worden aangemaakt (zie hiervoor het artikel in de nieuwsbrief van april 2017)
  • Mailverzending vanuit fondsen: er zijn maatregelen genomen die ervoor zorgen dat de e-mails met toezeggings- en betalingsuitnodigingen niet in de Spambox van gemeenteleden terechtkomen.
  • Correctie van bedragen op diverse plaatsen in de bijdragenadministratie, waar na de overgang naar Mendix 6 een groot aantal nullen werden getoond.

Lokaal beheer

  • In 2018 wordt de functionaliteit Abonnementen (menu Bijdragenadministratie > Abonnementen) overgebracht naar de Fondsen. Daarom kunnen vanaf heden geen nieuwe abonnementen meer worden aangemaakt (zie hiervoor het artikel in de nieuwsbrief van april 2017)

Pastoraal Werk

  • Bij het registreren van een huisbezoek wordt een reden van bezoek vastgelegd. De keuze-mogelijkheid is uitgebreid met de optie Contact op afstand (in geval van contact via telefoon of e-mail), Verjaardagsbezoek en Jubileumbezoek.
  • De tekst van de brief van de synode (de ‘ontvangstgemeentebrief’ link die in sommige situaties verstuurd wordt aan gemeenteleden bij vestiging in een nieuwe gemeente, is duidelijker en toegankelijker gemaakt.

15 juli 2017 Storingen